Продукция


 

Инструкция

Сфера використання

Суміш для шпаклювання «ТЕРМОСИЛАТ» використовується для вирівнювання і теплоізоляції мінеральних, металевих, деревяних, пластмасових (окрім поліетилену) поверхонь, які потребують теплозахисту. Застосовується на зовнішніх і внутрішніх поверхнях будівель, трубопроводів, повітропроводів, транспортних засобів тощо. Запобігає промерзанню стін, утворенню конденсату, грибків і моху.

Спосіб застосування 

Шпаклівка випускається у формі сухої суміші. Перед застосуванням вміст окремого пакування ретельно перемішати (якщо пакування використовується частинами). На 1 кг сухої суміші добавити 0,5-0,6 кг води, розчин перемішати, витримати (3-5хв) і знову перемішати до однорідного стану (2-3 хв). Перемішування виконувати вручну або дрилем на малих обертах. Покриття наносити на поверхні очищені від пилу, бруду, іржі. Металеві поверхні  попередньо  знежирити органічними розчинниками. Поверхні, які сильно  поглинають вологу (бетон, цегла, штукатурка тощо)  попередньо змочити або обробити акриловим грунтом.  Наносити  широким шпателем тонким шаром (не більше 1 мм) на поверхню температурою від +5˚С до +90˚С.    Час висихання окремого шару – 24 год за температури +20˚С і відносної вологості повітря 65%. Зовнішнє нанесення проводити тільки за сухої погоди.

Техніка безпеки

Нанесення проводити з застосуванням засобів індивідуального захисту: гумові рукавиці, респіратор. Під час роботи в  закритих приміщеннях забезпечити провітрювання. У разі попадання на шкіру або в очі, промити великою кількістю води.

Умови  зберігання і транспортування:  зберігати і транспортувати у герметично закритій тарі за температури     від  −50˚С до +50˚С.

Термін придатності:  12 міс. від дати виготовлення.